Biuletyn Informacji Publicznej
Inspekcja Weterynaryjna Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Zgorzelcu

      Co to jest?
Szukaj w tym dziale:
Wyników na stronę: 10 20 30

W ZWIĄZKU ZE STANEM ZAGROŻENIE EPIDEMICZNEGO, PROSIMY KONTAKTOWAC SIE Z INSPEKTORATEM TELEFONICZNIE ( 075 77 520 64) LUB MAILOWO (zgorzelec@wroc.wiw.gov.pl).

JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, ŻE OD DNIA 16.03.2020 R. DO ODWOŁANIA NIE PRZEPROWADZAMY W INSPEKTORACIE BADANIA PRÓBEK MIĘSA W KIERUNKU WŁOŚNI. PROSIMY KONTAKTOWAC SIĘ W TEJ SPRAWIE Z WYZNACZONYMI LEKARZAMI WOLNEJ PRAKTYKI:

  1. KRZYSZTOF CZARNECKI - BOGATYNIA
  2. TADEUSZ KIERSNOWSKI - WĘGLINIEC
  3. KAZIMIERZ SUDUŁ - ZAWIDÓW.

 Powiatowy Lekarz Weterynarii w Zgorzelcu informuje:

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Zgorzelcu informuje, że:

na terenie powiatu zgorzeleckiego obowiązkowe badania na włośnie mięsa świń, nutrii, dzików wykonują wyznaczeni lekarze weterynari...

badania.pdf

 

W związku z zagrożeniem wystąpienia wysoce zjadliwej grypy ptaków Powiatowy Lekarz Weterynarii w Zgorzelcu przypomina o konieczności stosowania się wszystkich posiadaczy ptaków do przepisów rozporządzenia MRiRW z dnia 4 kwietnia 2017 r. w sprawie zarządzenia sródków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków.

uprzejmie informuję, że na stronie internetowej Głównego Inspektoratu Weterynarii pod linkiem :

https://www.wetgiw.gov.pl/nadzor-weterynaryjny/pryszczyca  zostały zamieszczone informacje dla posiadaczy zwierząt oraz lekarzy weterynarii dotyczące pryszczycy.

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Zgorzelcu informuje

o możliwości uczestnictwa w  bezpłatnym szkoleniu  osób zainteresowanych  dokonywaniem  uboju poza rzeźnią  zwierząt na użytek własny , których ubój na użytek własny jest dopuszczony  lub  w celu  bezpośredniej dostawy przez producenta małych ilości drobiu, królików, zajęcy konsumentom końcowym............

szkolenie.pdf

 

 
1 do 10 z 27